BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRussian
Facebook

Какво, кога, къде – културен афиш за м. ноември

5. понеделник

18:00 ч., пред

Доходно здание

Концерт на Тамбурашки оркестър Русе

Детска вокална група Слънце

Солисти: Мариана Цветкова и Владимир Маринов

 

РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „Л. КАРАВЕЛОВ”

2. петък, 18:00 ч.

Гал. Библиотека

 

Белин Моллов – изложба живопис

7. сряда, 18 ч.

пл. Ал. Батенберг

 

Нощ на литературата

 

8. четвъртък, 18 ч Гал. Библиотека Клуб „Здраве“: Gate V`Allure

Презентация на билкови екстракти и продукти

14. сряда, 17:30 ч.

Гал. Библиотека

България по трудния път към демокрация 1989 – 1997

Фанна Коларова представя книгата на Стоян Райчевски

15.четвъртък, 18ч.

Гал. Библиотека

Природата – изложба живопис на Матей Матеев

и представяне на книгата му „По отвеси и траверси“

20. вторник, 18 ч.

з. Заседателна

Среща на акад. Антон Дончев с русенските читатели

по случай 90 години от рождението на писателя

22. четвъртък, 18ч

з. Заседателна

Представяне на книгата Add to Cat

на Академия за електронна търговия

28. сряда, 18:00 ч.

з. Изкуство

Импресии на паметта – Никола Бенин представя новата книга на Хачик Лебикян  

ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР „САВА ОГНЯНОВ“

ГОЛЯМА ЗАЛА „ПРОФ. МЛАДЕН КИСЕЛОВ” 1 и 4.10.

19:00 ч.

премиера

Суматоха по Йордан Радичков

Режисьор Николай Урумов

Участват: А. Блатечки, В. Петков

Й. Кънев, К. Станев, Л. Кънев К. Ненков, К. Берков

М. Димитров и П. Венелинова

6. вторник

19:00 ч.

Двама съвсем голи мъже от Себастиан Тиери

Участват: М. Билалов, Й. Кънев, П. Венелинова и

К. Ценкова

8. четвъртък

19:00 ч.

Когато индийците ни купят от Себастиан Тиери

Режисьор Орлин Дяков

Сценография и костюми Виолета Радкова

Участват: М. Билалов, Н. Урумов

Т. Цветкова, Р. Константинова, К. Ненков

19. понеделник

19:00 ч.

Изненадата – автор Надежда Птушкина

Режисьор Орлин Дяков
Участват: М. Сапунджиева, Ф. Аврамов, Т. Цветкова Т. Тончева

27. вторник

19:00 ч.

ДКТ „Константин Величков“ – Пазарджик

Тест  – автор Елин Рахнев

Режисьор Лиза Шопова
Участват: Христо Шопов и Асен Мутафчиев

 

КАМЕРНА ЗАЛА „СЛАВИ ШКАРОВ”

7 и 13.10.

19:00 ч.

 

LOVID-19 по пиесата на Анна Бужинска

Най-много самоубийства стават в неделя

Режисьор и сценограф Евгения Явашева

Участват: Ивайло Спасимиров и Кристиана Ценкова

НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС

ЗА МЛАД ТЕАТРАЛЕН РЕЖИСЬОР СЛАВИ ШКАРОВ

С подкрепата на Община Русе и Русе – град на свободния дух

28. сряда

19:00 ч.

Голяма сцена

Доходно здание

ДКТ „Ив. Димов“ – Хасково

Януари от Йордан Радичков

Режисьор Дамян Тенев

Сценография Радостина Тодорова

Музика Георги Георгиев

Участват: Я. Бахаров, П. Венелинов, П. Влайков

Д. Атанасов, Е. Костадинов, П. Петков, Д. Димитров

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!